Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

 

 BİZ KİMİZ?

19.10.2016 tarihinde üniversite öğrencilerine ve Bandırma’ya hitaben kurulmuş ‘’İnternet Radyosu’’yuz. İlk olarak bir bilgisayar üzerinden hobi amaçlı yayın hayatına başlamış daha sonra ise gelen talepler doğrultusunda ‘’Sunucu’’ satın alınarak kalitemizi bir üst düzeye çıkarmış bulunmaktayız.

1000 dinleyici kapesiteli ve 64 Kbps hızında profesyonel yayın anlayışına geçiş yapan, teknolojik gelişmeleri de iyi değerlendirerek dinleyici kitlesini gün geçtikçe daha çok arttırmaktayız.

Kendi internet sitesi üzerinde android ve iphone sistemlerini destekleyerek dinleyicilerinin mobil üzerinden problemsiz bir şekilde dinleyebilmeleri sağlanmıştır. Ayrıca özel istek paneli üzerinden dinleyiciler isteklerini iletebilmekte ve mesajlarını herkese yayınlayabilmektedirler.

Geçmişten günümüze popüler yerli ve yabancı müzikleri her yaştan hedef kitleye ulaştırmayı amaç edinen ‘’OnYediEylulFm’’ insanların o an ne istediğini sormak yerine, gelen istek parçalardan dinleyicilerin o an ki hissiyatını tahmin ederek yayını sürdürmektedir.

7/24 çevrim içi olan, dinleyicilerinin ‘’ne dinleyeceğim?’’ derdinden kurtarma garantili, pozitif bağımlılık yaratan, kimi zaman insanı mısır patlağı gibi coşturan, kimi zaman isyanına ortak olan, merkezi sabit ama sonsuz odaklı, tabanı internet kaplı, değişken iklimli, tropik meyve tadında ki ‘’OnYediEylulFm” akımına kapılanlara her zaman tavsiyemiz; Hoparlörlerinin sesini açıp, kimi zaman da gürültülü bir ortamda kulaklıklarını takıp radyomuzu dinlemeleridir.

 

MİSYON

Merhaba Bandırma! OnYediEylülFm Ailesi olarak yayına başladık. Yayına başladığımız ilk günden beri dinleyicilerimizin istekleri doğrultusunda yayınlar yapmaya çalışıyoruz. OnYediEylülFm olarak Radyo’yu sadece pop müzik dinleme yada canın sıkılınca arabesk dinleme modundan çıkartıp daha gerçekçi odak noktalarına odaklanmış durumdayız. Biz OnYediEylülFm Ailesi olarak Genel Kültür, Mizah, Müzik Alanlarında yenilikçi birçok yayın ile siz değerli dinleyicilerimizle olmaya çalışıyoruz. Sosyal Medyanın gücünü en iyi şekilde kullanarak daha fazla dinleyiciye ulaşmak ve radyoumuzu bölgemizde daha bilinir bir hale getirmeyi hedefliyoruz.

VİZYON

Radyo yayıncılığı alanında teknik altyapısına önem veren ve bunun için sürekli çalışmalarda bulunan bir kuruluştur. Alt yapısını en iyi şekilde kullanarak  Bandırma’ya daha fazla kendini tanıtan ve yayın anlayışını sürekli güncelleyen bir radyo kuruluşu olmaktır.